RESURSE UMANE

Posturi vacante

Sales Representative

Responsabilități:

• Urmăreste realizarea obiectivelor de vanzari nationale;
• Identificarea oportunităţilor de vânzare, pentru soluţiile oferite de companie;
• Derulează întreaga activitate de desfacere, de la prospectarea pieţei şi până la încasări;
• Elaborează/implementează programe de măsurare a satisfacției clienților, propune măsuri de imbunătățire, venind în întâmpinarea nevoilor acestora cu soluţii personalizate;
• Menţine şi dezvoltă relaţia cu actualii clienţi; se aşteaptă un management eficient al clienţilor;
• Asigură consultanţă şi suport tehnic clienţilor;
• Studiază, în scopul menţinerii şi dezvoltării abilităţilor de vânzare, cât şi a competenţelor necesare promovării produselor.

Cerințe:
• Experienta in domeniul vanzarilor bunuri de larg consum minim 1 ani;
• Studii universitare absolvite;
• Abilităţi de comunicare, prezentare şi negociere;
• Permis de conducere, categ. B; masina proprie reprezinta avantaj
• Limba engleza nivel mediu; limba rusa- avantaj
• Cunoştinţe de operare a pachetului Microsoft Office (Word, Excel, Power Point, Outlook).

Ofertă:
• Salariu atractiv;
• Oportunitate de dezvoltare a carierei in cadrul unui grup international;
• O carieră pe termen lung, în domeniul vanzarilor;
• Telefon mobil, calculator;
• Team Building;
• Decontarea cheltuielilor de deplasare.